POROZMAWIAJMY O UBRANIACH. Nietypowy tydzień mody na NotSooMinimal!

   


  Jeśli znacie mnie już nieco dłużej, wiecie pewnie jakie mam podejście do ubrań. Szafa jest dla mnie czymś więcej niż meblem mieszczącym moje rzeczy, moda - źródłem inspiracji, a elementy garderoby to mój pewien sposób na wyrażenie siebie.

    Piszę tu o wielu interesujących mnie rzeczach, z czasem pewnie będzie ich jeszcze więcej. Ten tydzień jednak przeznaczę właśnie na ubrania, bo właściwie to one miały być jednym z głównych tematów mojego bloga i autentycznie za tym zatęskniłam. Zapraszam Was na mój tydzień mody! 

Planuję 2, maksymalnie 3 posty. 

Pierwszy temat, który pojawi się w poniedziałek to takie nieco bardziej wnikliwe, psychologiczne podejście do porządków w szafie - jak budować nawyki zakupowe na podstawie swoich własnych doświadczeń. 

A kolejne tematy... zostawiam Wam! Oto moje propozycje: 

#1 Jak wygląda moja szafa na wiosnę - co wybrałam i dlaczego?

#2 Mała szafa a wzory i kolory - jak skomponować szafę, by nie była zbyt mocno bazowa?

#3 Wygoda a kształtowanie sylwetki za pomocą ubioru - dyskusja z przymrużeniem oka o tym, kiedy czasem warto "złamać zasady"

#4 Twoja propozycja - napisz, co chcesz, bym dla Ciebie przygotowała!

  

Jestem ogromnie ciekawa, co o tym sądzicie i jakie tematy mi zaproponujecie, z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze! ;) 

 

♡ Estera  

Komentarze

  1. Ciekawe tematy :) Mnie zacikawiłby też post w tematyce bardziej ekologicznej- np. o chemii w chińskich ubraniach. Czytałam, że wyniki są zatrważające...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, temat szkodliwych substancji w ubraniach rzeczywiście jest bardzo ciekawy, nie wiem tylko czy mam dostatecznie dużą wiedzę, by podejść do tego bardziej merytorycznie :) Dzięki za propozycję!

      Usuń
  2. Bardzo ciekawe tematy wybrałaś, chętnie przeczytam Twoje zdanie o każdym z nich :)
    Pozdrawiam serdecznie, Agness:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się ogromnie!
      Dziękuję i również serdecznie pozdrawiam ;)

      Usuń
  3. Co przygotujesz, będzie czytane 😉✌️

    OdpowiedzUsuń
  4. Cokolwiek napiszesz, doradzisz, i jak nie znajdzie u mnie zastosowania, bo jestem straaaasznie leniwa w tej kwestii; mam totalny bałagan w szafach, część rzeczy w pudłach słońca od lat nie widziała ;-) Poczytam z ciekawości, żeby się z siebie samej później pośmiać, że jestem tak nieuporządkowana

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha świetne :D Dobrze, że masz dystans do siebie, a śmiech to zdrowie! ;)

      Usuń
  5. Ja mam zawsz problem z ubraniem na tzw. wielkie wyjście, bo nie lubię kupować ubrań , by wisiały w szafie mało używane...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I to jest fantastyczny temat do dyskusji, spróbuję się go podjąć i zobaczymy co wyjdzie ;)

      Usuń
  6. Ciekawe propozycje tematów, z chęcią przeczytam każdy😊

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki :) Jeśli jednak któryś bardziej Cię interesuje to śmiało pisz :D

      Usuń
  7. Ciuchy to mój ulubiony temat. Jako nastolatka zaczynałam od bloga modowego ;) Chętnie przeczytam każdy wpis na ich temat.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszę, będę czekać na Twoje przemyślenia i wnioski w komentarzach! ;)

      Usuń
  8. Wszystkie tematy są dla mnie interesujące, ale najbardziej chyba drugi ponieważ wydaje mi się, że moja szafa jest za bardzo bazowa.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma sprawy kochana, chętnie o tym napiszę! ;)

      Usuń
  9. Chętnie ze wszystkim się zapoznam co wymyślisz😀
    Ciuchy towarzyszą mi od zawsze, jak i łamanie zasad z nimi związane😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo Ci dziękuję, Edytko! Oj kusi mnie temat tego łamania zasad dla wygody, kusi... Pewnie o tym też napiszę ;)

      Usuń
  10. Wszystkie tematy super, czekam z niecierplowościa. Chyba pierwszy najbardziej mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję Ci bardzo, postaram się o tym również napisać ;)

      Usuń
  11. Wszystkie tematy ciekawe, jeszcze chetnie poczytałabym o materiałach, tkaninach tych najzdrowszych ale tez i tych najwygodniejszych dla ciała.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dopisuję ten temat do listy, dzięki za sugestię! ;)

      Usuń

Prześlij komentarz