POROZMAWIAJMY O UBRANIACH. Nietypowy tydzień mody na NotSooMinimal!
Jeśli znacie mnie już nieco dłużej, wiecie pewnie jakie mam podejście do ubrań. Szafa jest dla mnie czymś więcej niż meblem mieszczącym moje rzeczy, moda - źródłem inspiracji, a elementy garderoby to mój pewien sposób na wyrażenie siebie.
Piszę tu o wielu interesujących mnie rzeczach, z czasem pewnie będzie ich jeszcze więcej. Ten tydzień jednak przeznaczę właśnie na ubrania, bo właściwie to one miały być jednym z głównych tematów mojego bloga i autentycznie za tym zatęskniłam. Zapraszam Was na mój tydzień mody!
Planuję 2, maksymalnie 3 posty.
Pierwszy temat, który pojawi się w poniedziałek to takie nieco bardziej wnikliwe, psychologiczne podejście do porządków w szafie - jak budować nawyki zakupowe na podstawie swoich własnych doświadczeń.
A kolejne tematy... zostawiam Wam! Oto moje propozycje:
#1 Jak wygląda moja szafa na wiosnę - co wybrałam i dlaczego?
#2 Mała szafa a wzory i kolory - jak skomponować szafę, by nie była zbyt mocno bazowa?
#3 Wygoda a kształtowanie sylwetki za pomocą ubioru - dyskusja z przymrużeniem oka o tym, kiedy czasem warto "złamać zasady"
#4 Twoja propozycja - napisz, co chcesz, bym dla Ciebie przygotowała!
Jestem ogromnie ciekawa, co o tym sądzicie i jakie tematy mi zaproponujecie, z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze! ;)
♡ Estera




Ciekawe tematy :) Mnie zacikawiłby też post w tematyce bardziej ekologicznej- np. o chemii w chińskich ubraniach. Czytałam, że wyniki są zatrważające...
OdpowiedzUsuńTak, temat szkodliwych substancji w ubraniach rzeczywiście jest bardzo ciekawy, nie wiem tylko czy mam dostatecznie dużą wiedzę, by podejść do tego bardziej merytorycznie :) Dzięki za propozycję!
UsuńBardzo ciekawe tematy wybrałaś, chętnie przeczytam Twoje zdanie o każdym z nich :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, Agness:)
Cieszę się ogromnie!
UsuńDziękuję i również serdecznie pozdrawiam ;)
Co przygotujesz, będzie czytane 😉✌️
OdpowiedzUsuńHaha :) Dziękuję Ci bardzo! ;*
UsuńCokolwiek napiszesz, doradzisz, i jak nie znajdzie u mnie zastosowania, bo jestem straaaasznie leniwa w tej kwestii; mam totalny bałagan w szafach, część rzeczy w pudłach słońca od lat nie widziała ;-) Poczytam z ciekawości, żeby się z siebie samej później pośmiać, że jestem tak nieuporządkowana
OdpowiedzUsuńHaha świetne :D Dobrze, że masz dystans do siebie, a śmiech to zdrowie! ;)
UsuńJa mam zawsz problem z ubraniem na tzw. wielkie wyjście, bo nie lubię kupować ubrań , by wisiały w szafie mało używane...
OdpowiedzUsuńI to jest fantastyczny temat do dyskusji, spróbuję się go podjąć i zobaczymy co wyjdzie ;)
UsuńCiekawe propozycje tematów, z chęcią przeczytam każdy😊
OdpowiedzUsuńDzięki :) Jeśli jednak któryś bardziej Cię interesuje to śmiało pisz :D
UsuńCiuchy to mój ulubiony temat. Jako nastolatka zaczynałam od bloga modowego ;) Chętnie przeczytam każdy wpis na ich temat.
OdpowiedzUsuńBardzo się cieszę, będę czekać na Twoje przemyślenia i wnioski w komentarzach! ;)
UsuńWszystkie tematy są dla mnie interesujące, ale najbardziej chyba drugi ponieważ wydaje mi się, że moja szafa jest za bardzo bazowa.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!
Nie ma sprawy kochana, chętnie o tym napiszę! ;)
UsuńChętnie ze wszystkim się zapoznam co wymyślisz😀
OdpowiedzUsuńCiuchy towarzyszą mi od zawsze, jak i łamanie zasad z nimi związane😉
Bardzo Ci dziękuję, Edytko! Oj kusi mnie temat tego łamania zasad dla wygody, kusi... Pewnie o tym też napiszę ;)
UsuńWszystkie tematy super, czekam z niecierplowościa. Chyba pierwszy najbardziej mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńDziękuję Ci bardzo, postaram się o tym również napisać ;)
UsuńWszystkie tematy ciekawe, jeszcze chetnie poczytałabym o materiałach, tkaninach tych najzdrowszych ale tez i tych najwygodniejszych dla ciała.
OdpowiedzUsuńDopisuję ten temat do listy, dzięki za sugestię! ;)
Usuń